Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


Aktualności

 

Ogłoszenia Duszpasterskie
19.09.2020. DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA

20 WRZEŚNIA 2020 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Imiona zmarłych wyczytywane będą od godz. 17.00.

3. Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy spotkania dla ministrantów. Zbiórka w sobotę o godzinie 10.00 w zakrystii. Zapraszamy kandydatów do służby liturgicznej naszej parafii Więcej informacji u ks. Tomasza.

4. Dzieci od szóstej klasy szkoły podstawowej wzwyż, a także uczniów szkół ponadpodstawowych zapraszamy na próbę nowo powstającej scholi. Próba w sobotę o 11.15 w sali przy kancelarii. Dodatkowe informacje u Ks. Tomasza.

5. Młodzież, która kończy swoje przygotowanie do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w czwartek o godz. 18.00 w sali przy kancelarii.

6. Zapraszamy narzeczonych na kurs przedmałżeński „Radość i Nadzieja”. Jest to kurs prowadzony metodą warsztatową. Odbywał się będzie w cztery soboty: 10, 17, 24 października i 7 listopada w godz. od 9.00 do 15.00 z przerwą obiadową. Zapisy drogą mailową na adres: narzeczeni.sw.wojciech@gmail.com lub u ks. Łukasza.

7. Rodziców dzieci z klas III, które w tym roku szkolnym będą się przygotowywać do przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28 września o godz. 18.30 w kościele.

8. Przypominany o obowiązku zakrywania w kościele ust i nosa podczas udziału w Mszach świętych i nabożeństwach.

9. W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery prasy katolickiej oraz ciekawe tytuły książek katolickich, pamiątki religijne i inne dewocjonalia.

10. W odpowiedzi na apel prezydium Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę 27 września w kościołach zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos.

11. W liturgii bieżącego tygodnia:

- w poniedziałek święto św. Mateusza – apostoła i ewangelisty,

- w środę wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny,

- w piątek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa – Patrona Warszawy.

12. W ostatnim czasie zmarli nasi parafianie:

- śp. Hanna Gierowska,

- śp. Genowefa Kędzierska,

- śp. Łukasz Odalski.

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niedziela u św. Wojciecha - 29 maj 2011
21.05.2011.

Serdecznie zapraszamy na Niedziele u św. Wojciecha. W programie będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci, wystawy malarskie artystów, możliwość spojrzenia na panoramę Warszawy z wieży kościoła, koncert szkoły muzycznej i wiele innych rzeczy. To wszystko już za tydzień - 29 maja!

Kliknij, aby powiększyć...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 26560 Pielgrzymem w naszej Świątyni.