Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


Remont wieży

Warszawa, 21.01.2009

W bieżącym roku 2009 nasza Parafia z inicjatywy ks. Proboszcza dokonuje remontu generalnego wieży koscioa parafialnego. Wieża od poczatku pobudowania naszej swiąyni nigdy nie była remontowana. Upływajacy czas, II wojna światowa i warunki atmosferyczne panujące w wielkim mieście - duże stężenie w powietrzu metali ciężkich - spowodowało to że nasza wieża była w poważnym stanie technicznym - wymagającym natychmiastowego remontu. Remont ten możliwy był tylko dzięki ofiarom naszych wiernych. Nadal prowadzone sa prace wzmacniające konstrukcje wieży w jej wewnątrzu. Dziękujemy wszystkim tym - dzieki którym remont ten może być nadal prowadzony - naszym ofiarodawcom, którzy wspierają ten cel przez ofiary na tace jak i przez ofiary na konto naszej Parafii - Bóg zapłać !!!
Wprowadził:

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 29705 Pielgrzymem w naszej Świątyni.