Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


Ogłoszenia Duszpasterskie

Warszawa, 18.08.2019

XX Niedziela Zwykła

1.Dziś o godz. 18.00 będzie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia połączone z ucałowaniem relikwii św. Faustyny.

2.W nadchodzącym tygodniu obchodzić będziemy następujące święta i wspomnienia:

we wtorek – wspomnienie św. Bernarda

w środę – wspomnienie św. Piusa X

w czwartek wspomnienie NMP Królowej

w sobotę – święto św. Bartłomieja Apostoła

3.W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Intencje na tę Mszę można zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafii. Istnieje także możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskich na miesiąc wrzesień i następne miesiące.

4.W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 podziękujemy ks. Piotrowi Presnerowi oraz ks. Markowi Danielewskiemu za kilkuletnią pracę w naszej parafii. Jak już informowaliśmy decyzją ks. Kard. Kazimierza Nycza, ks. Piotr i ks. Marek zostali odwołani z funkcji wikariusza naszej parafii. Ks. Piotr został mianowany wikariuszem parafii św. Barbary w Warszawie, a ks. Marek wikariuszem w parafii św. o. Pio również w Warszawie. Zapraszamy parafian do wspólnej modlitwy dziękczynnej w intencji ks. Piotra i ks. Marka.

5.Burmistrz wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Wola m.st. Warszawy za naszym pośrednictwem, zaprasza na koncert „Piosenki Wojennej Warszawy”. Koncert od zakazanych piosenek okupowanej Warszawy po pieśni Powstania Warszawskiego, obędzie się w naszym kościele w niedzielę 25 sierpnia o godz. 20.00. Wystąpi zespól wokalno-aktorski „Sonanto” wraz z instrumentalistami. Wstęp jest wolny, serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości. 5.W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery prasy katolickiej oraz książki o tematyce religijnej.Wprowadził: Ks. Paweł

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 54670 Pielgrzymem w naszej Świątyni.