Strona główna
Strona główna
Strona główna
Strona główna


Ogłoszenia Duszpasterskie

Warszawa, 24.05.2020

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Ducha Świętego.

2. We wtorek obchodzimy Dzień Matki. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy dziękować Bogu za nasze mamy.

3. W czwartek 28 maja przypada 39. rocznica śmierci Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Na Mszy św. wieczornej będziemy się modlić o rychłą beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

4. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Msze św. z Koronką do Miłosierdzia Bożego. Natomiast o godz. 18.00 modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach. Imiona zamarłych wyczytywane będą od godz. 17.00.

5. W przyszłą niedzielę 31 maja będziemy przeżywać Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

6. Przypominany wiernym o obowiązku spowiedzi i Komunii Świętej Wielkanocnej. Okres, w którym obowiązuje Komunia Wielkanocna obejmuje czas od Środy popielcowej do Niedzieli Trójcy Świętej, tj. w bieżącym roku do 7 czerwca.

7. Wznawiamy w naszej parafii spotkania wspólnot i grup duszpasterskich. Zapraszamy na spotkania zgodnie z ustalonym wcześniej kalendarzem i prośmy o zachowanie obowiązujących nas zasad bezpieczeństwa.

8. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo naszą parafię. Za wszystkie ofiary przesłane na konto parafii oraz złożone w kościele składamy serdeczne Bóg Zapłać.

9. W kruchcie kościoła można nabyć nowe numery prasy katolickiej oraz ciekawe tytuły książek katolickich, pamiątki religijne i inne dewocjonalia.

10. W liturgii bieżącego tygodnia:

- we wtorek wspomnienie św. Filipa Neri,

- w piątek wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej.

11. W ostatnim czasie zmarli nasi parafianie:

- śp. Wojciech Łukasiewicz,

- śp. Krzysztof Walichnowski,

- śp. Elżbieta Kalinowska

Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…Wprowadził: Ks. Paweł

Dziękujemy za wirtualne odwiedziny. Jesteś 7544 Pielgrzymem w naszej Świątyni.